با معرفی سامانه هم آوا به جای سامانه سجاد برای دانشگاه علمی کاربردی  ، دانشجویان این دانشگاه می بایست امور آموزشی ودانشگاهی خود را از طریق این سامانه انجام دهند. کلیه امور دانشجویی دانشجویان مراکز علمی کاربردی اعم امور مربوط به تکمیل ثبت نام ، پیگیری و پذیرش دانشگاه علمی کاربردی ، پرداخت شهریه ، دریافت کارت دانشجویی ، امور انتخاب واحد وغیره در سایت دانشگاه علمی کاربردی هم آوا انجام می گیرد.

    

امکانات سامانه هم آوا کالج علمی کاربردی چیست؟

 

علاوه بر امکاناتی که گفته شد کالج علمی کاربردی تجهیزات دیگری نیز در دست دانشجو یان قرار داده که از روش سامانه هم آوا علمی کاربردی می توان انجام اعطا کرد که در ادامه اشاره کوچکی بدین امکانات کرده ایم . سامانه پاسخگویی الکترونیکی تثبیت درخواست مرخصی تحصیلی اخذ دانش نامه سر فصل دروس مدرک اشتغال به تحصیل تقاضای تدریس در دانشکده علمی کاربردی

    


راهنمای ورود به سامانه هم آوا دانش کده علمی کاربردی

 

 دانشجویان برای ورود به سامانه هم آوا دانش کده علمی کاربردی بایستی در آغاز وارد وبسایت edu.uast.ac.ir بشن و با وارد کردن اسم کاربری و واژه عبور وارد پورتال آموزشی خودشون گردیده و از امکاناتی که‌این وب سایت در اختیارشون نهاده به کارگیری کنن . اسم کاربری و واژه و کلمه عبور بعداز نام نویسی حضوری تو دانش گاه از طریق مسئول آموزش به دانشجو ها داده میشه . دانشجوهای جدیدالورود هم که هنور مراجعه حضوری به دانش گاه نداشتن می تونن با استفاده از داده ها تثبیت نامی خودشون تو وبسایت سازمان سنجش وارد پورتال آموزشیشون بشن .

   


وضعیت اختصاصی نام نویسی دانشکده علمی کاربردی

 

 • دارا بودن مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا این که دیپلم دبیرستان 3 ساله نظری یا این که دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش جهت نام نویسی در دوره کاردانی • دارا بودن مدرک کاردانی مورد تایید وزارت علم ها، تحقیقات و فناوری برای نام نویسی در دوره کارشناسی ناپیوسته • دارندگان مدرک لیسانس، فوق لیسانس و دکتری نیز میتوانند نام نویسی بدون امتحان دوره کارشناسی ناپیوسته را انجام دهند. • داوطلبانی که بدون توجه به نوع رشته فارغ التحصیلی در رشته ای غیر همنام با مدرک تحصیلی خویش ثبت نام می نمایند، بایستی دروس جبرانی و پیش نیاز رشته پذیرفته گردیده را بگذرانند. • دارا بودن حالت مرتبط با موقعیت نظام وظیفه داوطلبان آقا (دارا بودن کارت پایان خدمت یا این که معافیت از خدمت) • پذیرش داوطلبان در دانشکده علمی کاربردی مبنی بر معدل مجموع یا این که کتبی مدرک تحصیلی آنان و با در حیث گرفتن سهمیه های مرتبط با شاغلین، تقاضاکنندگان مستقر و ایثارگر انجام میگیرد.

 

 

 

 

 


مقطع نام نویسی بدون کنکور دانش کده علمی کاربردی ورودی مهر

 

 • معاون نظارت و سنجش دانشکده جامع علمی کاربردی ، مدت نام نویسی و پذیرش در دوره‌های کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته) مهرماه سال ۹۹ این دانشکده را پایین اعلام‌کرد مقطع نام نویسی بدون کنکور دانشکده علمی کاربردی کاردانی از 4 تا 11 شهریور کارشناسی از 11 تا 17 شهریور.

    


رشته های کارشناسی دانش گاه علمی کاربردی مهر و بهمن

 

 دانش گاه علمی کاربردی برای ترم مهر و بهمن 99 در رشته های کارشناسی کالج علمی کاربردی نیز دانشجو پذیرش می کند رشته های دانشگاه علمی کاربردی نیز در چهار زیر مجموعه مدیریت – هنر – صنعت و مشاورزی ارائه می گردند

   


شرایط پذیرش بدون کنکور رشته های دانش کده علمی کاربردی چه است؟

 

 شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  در رشته های کاردانی و کارشناسی دانش کده علمی کاربردی مشتمل بر وضعیت کلی شرکت در آزمون های سراسری کشور می‌باشد. شرایط نام نویسی در رشته های کارشناسی دانشکده علمی کاربردی علاوه بر شرایط عمومی داشتن یک مدرک کاردانی در یکی‌از رشته های دانشگاهی کشور که گزینه تایید وزارت علوم یا این که بهداشت کشور می‌باشد.