کلیه دانشجویان می توانند برای ثبت نام وام دانشجویی در زمان تعیین شده اقدام کنند. دقت داشته باشید ثبت نام وام دانشجویی ازجمله ثبت نام وام دانشجویی وزارت علوم تحت شرایطی برای افراد متقاضی صورت می گیرد.  لازم به ذکر است که بگوییم آدرس سایت گرفتن تاییدیه تحصیلی برای هر دانشگاه متفاوت است و سایت تاییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی برای داوطلبان نظام قدیم می باشد. دریافت تاییدیه تحصیلی دانشگاه پیام نور در سامانه سجاد نیز امکان پذیر است در ادامه شما را با نوضیحات بیشتری همراه خواهیم کرد.

   

زمان ثبت نام وام دانشجویی چگونه می باشد؟

 

 مهلت نام نویسی وام های دانشجویی که از روش صندوق رفاه دانشجوها اعطا می‌شود از اسفند ماه  آغاز شده‌است و بعداز یک‌سری مرتبه تمدید شدن، در نهایت روز 20 اردیبهشت برای کلیه داوطلبان و روز 31 اردیبهشت برای دانشجو ها دکتری به آخر می‌رسد. درخواست کنندگان میتوانند در موعد مقرر به سامانه اینترنتی صندوق رفاه دانشجوبان با آدرس swf.ir مراجعه نمایند و درخواست خویش را تثبیت کنند. به صورت کلی می توان بیان کرد بازه آغاز نام نویسی وام در هر ترم تحصیلی ، به صورت دقیق معلوم نیست. از همین رو دانشجوها می بایست همواره هماهنگی های لازم را با دانشکده انجام داده و پیگیر استارت نام نویسی وام دانشجویی خویش باشند.

 

 

 

 

 

 

 

شرایط اخذ وام ها رفاهی و نام نویسی وام دانشجویی چیست؟

 

 هرساله تعداد زیادی از دانشجو یان تقاضاکننده اخذ وام‌های دانشجویی از کالج‌های متعدد میباشند. این وام‌ها عموماً پس از سپری شد دو الی سه ماه به دانشجو یان پرداخت می گردد. دانشجو یان برای ثبت نام  وام دانشجویی می‌بایست به سامانه مراجعه و مبادرت به تشکیل پرونده دهند. بعداز تشکیل پرونده می‌بایست به وب سایت مراجعه و مبادرت به تثبیت درخواست وام خودنمایند. وام‌های مختلفی در سیستم تعبیه‌شده‌است که دانشجو ها می توانند با اعتنا به نیازهای خویش مبادرت به اخذ وام‌های موردنظر کنند.

 

 

 

 

 


شرایط لازم برای نام نویسی وام دانشجویی دانشکده آزاد چه است؟

 

 نام نویسی وام دانشجویی آزاد تحت قوانینی برای هر شخص دانشجو شکل میگیرد. در نتیجه، در حالتی که که وضعیت ثبت نام  وام دانشجویی دانشکده آزاد را ندارید اقدامی برای نام نویسی انجام ندهید. اعتنا داشته باشید که شرایط و قانون ها لازم برای نام نویسی وام دانشجویی ساجد از طرف وزارت علوم، پژوهش ها و فناوری برای اشخاص درخواست کننده اخذ وام دانشجویی آزاد رقم خورده میباشد. می بایست عرض کنیم که موقعیت ضروری برای نام نویسی وام دانشجویی ساجد در قالب دو مجموعه شرایط آموزشی و همین طور شرایط عمومی تعریف شده‌است.

 

 

 


طرز استعلام تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

 

 دفترها پیشخوان دولت از روش سامانه پیگیری مراجعین پیش خوان خدمات دولت و بخش همگانی غیر دولتی قابلیت سامانه استعلام مدرک تحصیلی دانشگاهی  تقاضاکنندگان را آماده نموده است . به گونه ای که مراجعین میتوانند بدون حضور درین دفتر ها از طریق سایت این سازمان به آدرس inq.epishkhan.org ، فرایند استعلام تاییدیه تحصیلی خویش را پیگیری کنند .

 

پروسه استعلام تاییدیه تحصیلی ورد به وبسایت تعیین گزینه استعلام تحصیلی وارد کردن داده ها خواسته شده (  کد ملی ، شماره تماس تثبیت گردیده ، کد پیگیری ) انتخاب مورد بررسی

   

خلاصه مطلب

 

در این مقاله سعی کردیم شما را با نحوه دریافت تاییدیه تحصیلی که به صورت الکترونیکی انجام می پذیرد و هم جنین نحوه دریافت وام دانشجویی که از چه سایتی و چگونه امکان پذیر است و اینکه برای همه افراد امکان پذیر است  آشنا ساختیم. شما می توانید با توجه به اطلاعات داده شده نسبت به وام دانشجویی و استعلام تاییدیه مدرک نظام قدیم خود اقدام کنید.